Njihuni me dy të ftuarit më të ëmbël, të dasmës mbretërore!

Dasma e princeshë Eugenias dhe Jack Brooksbank, na risollën edhe njëherë dy të ftuarit më të ëmbël dhe njëkohësisht shoqëruesit e nuses. Sigurisht që për princ George dhe princeshë Charlotte, e kemi fjalën.

Të dy bashkë, motër dhe vëlla, ishi veshur shumë këndshëm. Geogreg kishte veshur këmishë të bardhe dhe pantallona blu, dhe për mesi kishin të lidhur fjongon e shoqëruesit të nuses.

LEXO DHE :  Pezullohet nga detyra këshilltari i Bankës së Shqipërisë, Arben Malaj

Edhe Charlotte ishte bërë shumë e këndshme, me fustanin e bardhë dhe buzëqeshjen që asnjëherë nuk i mungon.

Të dy, bashkë me fëmijët e tjerë, ishin të ftuarit më të dashur dhe të ëmbël, të dasmës mbretërore./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.