Foto/ Drogë, seks dhe orgji, njihuni me aventurën e ishullit të seksit

Me një biletë 5 mijë euroshe, të gjithë meshkujt që kanë pronotuar për të shkuar tek “Ishulli i seksit” në Karaibe ose Kolumbi, do të gjejnë atje, seks, orgji,  dhe drogë.

“Ishilli i seksit” premton dy femra për secilin mashkull, shfaqje të seksit live, një hajt luksoz,  drogë, dhe shumë ‘surpriza’ të tjera.

Organizatorët kanë deklaruar se për të gjithë të pranishmit, qejfi do të jetë pa kufi, dhe fantazia seksuale, e shfrenuar.

Ngjarja e vitit të kaluar provokoi zemërim, me kritikët që e kanë quajtur “të pështirë” dhe “të mërzitur” dhe kanë bërë thirrje për një hetim mbi krimet e mundshme.

Organizatorët kanë deklaruar se çdo gjë është e ligjshme, ndërsa kanë mohuar pretendimet e trafikimit të qenieve njerëzore.

LEXO DHE :  TgCom24: Shqipëria në modë mes jetës së natës dhe plazheve si të Karaibeve

Ata nuk e kanë zbuluar vendndodhjen e ishullit, por postimet e fundit të mediave sociale përfshijnë hashtagët #Karaibe dhe #Kolumbia.

Faqja e internetit të Sex Island thotë se 60 femrat janë atje vetëm për të “kënaqur” burrat dhe për ta bërë secilin të ndihet “si një mbret” – dhe konsumatorët nuk duhet të kenë frikë se do të arrestohen apo deportohen.

Ajo thotë se të gjitha gratë janë testuar dhe janë “të paprekura nga çdo sëmundje seksuale”.

Ngjarja do të zhvillohet nga 14 deri me 17 dhjetor./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.