Njësoj si e bija/ Si dukej Kate Middleton, kur ishte fëmijë!

Po të shihni sa ngjajnë Kate Middleton, me të bijën, princeshë Charlotte, do të mahniteni. Nuk është kot ajo shprehja: “Bëmë mama, të të ngjaj!” Një foto e vjetër është zbuluar nga Kate Middleton, kur ishte vetëm një fëmijë.

LEXO DHE :  Drejtori i FRONTEX: Operacioni i parë i BE me një vend jo anëtar, partneritet i shkëlqyer

Princesha Charlotte, nuk ka lënë gjë pa marrë nga e ëma. Flokë biondë të dyja, e njëjta buzëqeshje, të njëjtët sy. Po le të mos flasim më shumë. Mjafton të shihni foton dhe i zbuloni vetë ngjashmëritë./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.