Njerëzit e kanë kthyer qëndisjen në kryevepër

 

Qëndisja është një nga punët e dorës që nuk kanë dalë asnjëherë nga moda. Që nga kohët e lashta kur gratë stilonin vetë rrobat e tyre, dhe kalonin kohën duke qëndisur deri  më sot qëndisja kryeson në markat më të famshme. Artistët tregojnë se është një lloj mode arti. Është e pamundur të mos frymëzohesh nga veprat e  bukura të artit.

LEXO DHE :  Kukës/PD tubim urgjent sot në orën 14:00

Dritare.net sot në këtë artikull ju sjell të shikoni fotot më mahnitëse të krijuara nga gjilpëra, fijet shumëngjyrëshe dhe idetë unike që nuk i keni parë më parë./A.C-dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.