Një tjetër kandidat i PD kërkon mandatin e deputetit

Një tjetër kandidat nga radhët e PD-së ka dorëzuar formularin formularin e vetëdeklarimit në KQZ.

Mësohet se ai është, Indrit Hoxha . Hoxha ka mbajtur më parë postin e Sekretarit të Burimeve Njerëzore në Forumin Rinor të PD-së./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rama letër publike Bashës: Ulemi pa humbur kohë në tryezën e dialogut pa kushte

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.