Një tjetër deputet betohet në Kuvend

 

Është betuar ditën e sotme në kuvend një tjetër deputet.

Ramadan Gjuzi u betua si deputeti nga radhët e Lëvizjes Socialiste për Integrim në Qarkun e Tiranës.

Ai është betuar ditën e sotme në fillim të seancës maratonë që do të zgjasë rreth 5 orë, dhe do të diskutohet për shkarkimin e Presidentit Meta.

LEXO DHE :  Rama: Të fala Boris Johnsonit!

Numri i deputetëve deri më tani është 122./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.