Një libër i ri për mbretëreshën Elizabeth II, ja për çfarë bëhet fjalë!

Të gjithë e dimë sesa “cool” është mbretëresha, sa i takon stilit dhe veshjeve elegante që ajo ka.

Nëse dikush meriton një libër për elegancë në moshë të vjetër, ajo është patjetër mbretëresha Elizabeth II.

the-queen-rainbow-book

Gazetarja dhe autorja influente e mediave sociale, Sali Huges, sapo ka lajmëruar botimin e librit të saj, dedikuar stilit të ngjallë në ngjyra, të mbretëreshës Elizabeth.

LEXO DHE :  Rama viziton një familje të prekur nga tërmeti: Do të rindërtojmë pjesët e dëmtuara

Libri i saj, që do botohet me 30 maj, titullohet “Mbretëresha jonë ylber”.

our-rainbow-queen

Tashmë të gjithë e dimë që mbretëresha dashuron ngjyrat e ndezura, dhe kjo sepse ajo dëshiron të duket, kur gjendet mes turmës së njerëzve.

the-queen-rainbow-book-green

I gjithë libri do të ketë në kontekst dashurinë e mbretëreshës për ngjyrat e ylberit./E.B-dritare.net

queen-love-of-colour

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.