Një ide ku të shkosh për darkë, sonte!

Si ditë e diel që është, nëse do të dalësh jashtë Tiranës, por jo të shkosh shumë larg, ne të dritare.net do të sugjeronim të shkonit te restorant Rapsodia, në Shëngjin.

Atje ju mirëpret shefi më i mirë në Shqipëri, Alfred Marku, i cili ka bërë që të gjithë, shqiptarë e të huaj, të mblidhen te Rapsodia në fundjave, për të shijuar pjatat magjike, e për të festuar.

 

Duke filluar nga shija, cilësia, shërbimi dhe dekori, te Rapsodia i gjen të gjithë. Ne kemi qenë, shkojmë dhe gjithmonë do të shkojmë, ndaj jua sugjerojmë dhe juve, sepse si Rapsodia s’ka të dytë në vend./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Zoran Zaev: Nëse nuk hapen negociatat me BE, bie qeveria

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.