Një fëmijë 10-vjeçar plagoset më fishekzjarre

Një fëmije 10 -vjeç është plagosur me fishekzjarre në fshatin Telum të njësisë Temal në bashkinë Vau Dejës. Pas ngjarjes një helikopter i Forcave të Armatosura është nisur në vendngjarje. “Helikopteri i FA sapo mbërriti në Tirane, në spitalin e traumës me fëmijën e plagosur ne afërsi të fshatit Lekbibaj”, njofton Ministria e Mbrojtjes. Ndërkohë që ende nuk dihet si është gjendja e të miturit. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Valentina Ndou, një zonjë nga Shkodra në Bashkinë e Lecces!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.