Një bashkëpunim i bukur mund të vijë mes Florit dhe këngëtarit më të dashur për publikun!

Përmes profilit të tij zyrtar këngëtari dhe kantautori i njohur, Flori Mumajesi ka shpërndarë një foto ku shfaqet nën shoqërinë e mikut të tij Bruno që është pjesë e Three Dots, këngëtares Shkurte Gashi, me të cilën ka realizuar një projekt muzikor, gjithashtu mes tyre shihet dhe këngëtari i suksesshëm Yll Limani.

 

 

View this post on Instagram

 

#NE @shkurtegashi_ @ylllimani @iambrunooooo @ fotografi lodhur

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Në fakt kjo foto na lë të kuptojmë se do të ketë një bashkpunim mes Florit dhe Yll Limanit, dhe nëse vërtet do të realizohet ky duet do të jetë i shumë pritur nga fansat e të dy këndëtarëve. Ndërkohë Bruno, kur ishte i ftuar në Shiko Kush Luan, ka thënë se ka dëshirë të bëjë një duet me Shkurte Gashin, gjithashtu pas emisionit dhe vetë këngëtarja është shprehur dëshirën për një bashkëpunim. Të shohim cilat nga duetet do të realizohen, apo do të ketë një project të përbashkët./A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Situate e rëndë në Tropojë, PD sulmon KZAZ

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.