Nis miqësorja Shqipëri-Jordani, Elbasan Arena e boshatisur

Para pak minutash ka stratuar ndeshja Shqipëri-Jordani, e cila vijon me rezultatin 0-0.

Kjo ndeshje kuadër të përgatitjeve për ndeshjet e Ligës së Kombeve.

Në përballjen e sotme, Panuçi ka surprizuar me formacionin, duke bërë shumëndryshime. Kapiten është zgjedhur Mërgim Mavraj. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Ministrja Manastirliu: Situata politike ndikoi negativisht, por turistët janë shtuar

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.