Nicki Minaj dhe Lewis Hamilton, në një lidhje? Kjo foto thotë shumë!

Nicki Minaj kohët e fundit, u shpreh për Elle se, ajo del me dy persona. Por reperja duket se ka zgjedhur ta bëjë zyrtare lidhjen me yllin e ‘Formula One’, Lewis Hamilton.

Nicki dhe Lewis janë aktualisht në Dubai. Nicki ka postuar një foto në Instagram, mbi motorin e Lewis. Tashmë edhe po të duan, nuk mund  t’i heshtin më ‘gojët e liga’./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Një natë tensioni për Europën/ Çfarë thonë rezultatet e para!

 

 

View this post on Instagram

 

???? Caribbean tingz what I on. Me & Lewis gettin paper like what ink dry on. #Versace ?

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.