Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Shtyhet seanca për ish-prokurorin Adriatik Llalla!

Shtyhet seanca për ish-prokurorin Adriatik Llalla!

Është shtyrë seanca për ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla. Seanca e radhës është parashikuar që të mbahet më 22 prill në orë 13:00, me qëllim njoftimin e dëshmitarëve të Prokurorisë.Ndërkohë vetë Llalla ishte i pranishëm sot. Kujtojmë se Llalla ishte i pandehur për mosdeklarimin e pasurisë. Pranimi i kërkesës për revokimin e gjykimit të shkurtuar, kjo do të thotë që bie pretenca që shpalli SPAK dhe fillon gjykimi me zero./M.M-dritare.net