Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama publikon pamjet nga rindërtimi në Shijak: 31 pallate për 660 familje!

Rama publikon pamjet nga rindërtimi në Shijak: 31 pallate për 660

Kryeministri ka publikuar mëngjesin e sotëm pamje nga punimet e rindërtimeve në Shijak ku po ndërtohen 31 pallate për 660 familje.

"Mirëmëngjes,dhe nga Shijaku ku pas dorëzimit të 802 shtëpive puna vijon pa u ndalur dhe për 31 pallate ku do të akomodohen edhe 660 familje, ju uroj një fundjavë të mbarë", shkruan Rama krahas pamjeve./M.M-dritare.net