Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama nxjerr videon: Nuk është Game of Thrones, po Kalaja e Beratit!

Rama nxjerr videon: Nuk është Game of Thrones, po Kalaja e Beratit!

Kryeministri, Edi Rama ka nxjerrë në Instagram një video nga Kalaja e Beratit. Tashmë kalasë i është vendosur ndriçimi artistik dhe natën nën ato dritat duket mahnitëse. Rama shkruan në Instagram se, në video:

“Nuk është Game of Thrones, po Kalaja e Beratit pas përfundimit të projektit të ndriçimit artistik.”/K.C/dritare.net