Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja çfarë kërkojnë më tepër ndjekësit për profilet e banorëve të BBVip!

Ja çfarë kërkojnë më tepër ndjekësit

Banorët e shtëpisë së Big Brother Vip janë personazhe të njohur me shumë ndjekës në rrjete sociale, por futja e tyre në BBVip i ka bërë edhe më të famshëm. Por jo vetë kaq, ndjekësit e tyre janë tepër kurioz për jetën e mëparshme të banorëve.

"Klikimet kanë qenë në shifra rekord për banorët e Big Brother, por ajo që vihet re është se ndjekësit janë shumë kurioz për t'ju rikthyer të kaluarës së personazheve. Në këtë mënyrë janë rritur klikimet dhe kërkimet për të shkuarën dhe familjarët e banorëve.",tha eksperti i IT./m.T/dritare.net