Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Grida Duma: Zgjedhjet në PD do të jenë në korrik. Unë mbështes Bashën!

Grida Duma: Zgjedhjet në PD do të jenë në korrik. Unë

Grida Duma u shpreh sot në Top Channel se mbështet kreun demokrat Lulzim Bashën dhe se nuk mendon se ai duhet të largohet nga kjo parti, pavarësisht rezultatit që PD pati në zgjedhjet e 25 prillit. Zgjedhjet në PD do të jenë në korrik dhe Duma u shpreh se do të mbështesë liderin e kësaj partie.

“Pjesa që Berisha është në krye të PD-së është legjendë e krijuar për diversion. Doni një person ta shikoni në fitore, shikoni se si e menaxhon ai humbjen”, u shpreh Duma./L.F-dritare.net