Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Kush është 29-vjeçari që u vetëvra në spital, djali i stilistes së njohur!

Foto/ Kush është 29-vjeçari që u vetëvra në

Xhino Koça është 29-vjeçari që është vetëvrarë në Spitalin Shefqet Ndroqi mëngjesi ne së enjtes, duke u hedhur nga kati i tretë i Spitalit.

29-vjeçari ndodhej i shtruar në spital prej 4 ditësh pasi kishte rezultuar pozitiv me Covid-19.

Xhino është djali më i vogël i dy prindërve të njohur nga Durrësi, stilistes së “Top Channel” Lira Koça dhe kreut të Njësisë Administrative nr.2 Leonard Koça./ I.M-Dritare.net

Foto/ Kush është 29-vjeçari që u vetëvra nëFoto/ Kush është 29-vjeçari që u vetëvra nëFoto/ Kush është 29-vjeçari që u vetëvra në