Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Djali i Kourtney Kardashian pret flokët e tij të famshme!

Djali i Kourtney Kardashian pret flokët e tij të famshme!

Djali i Kourtney Kardashian, Reing, njihet nga të gjithë si djaloshi me flokët ë tij të bukura dhe të gjatë.

Djali i Kourtney Kardashian pret flokët e tij të famshme!


Por mamaja e tij ka befasuar fansat e saj, ajo postoi një foto të djalit të saj dhe duket shumë ndryshe. Tashmë Reing nuk i ka më flokët e tij të gjata, të cilat e identifikonin atë. Kourtney ka shkruar krahas fotos se nuk i pëlqen pamja e re e djalit të saj dhe gjithashtu ajo është përgjigjiur një komentuesi, duke i thënë se ajo do t'i ruajë përgjithmonë flokët e djalit të saj.

Edhe pse janë habitur, përsëri fansat dhe personazhe të famshëm nuk kanë hezituar ta komplimetojnë Reing për pamjen e re.

Djali i Kourtney Kardashian pret flokët e tij të famshme!

Vogëlushi 5-vjeçar, Reing Aston Disick, është djali i Kourteny Kardashian dhe Scott Disick, i cili ka qenë shpeshherë qendër të vëmendjes për floket e tij si Rapunzel, të cilat nuk i ka më.

Besojmë se jo vetëm atij, por edhe shumë të tjerëve ju mungojnë ato flokë./ R.P-Dritare.net