Ngjarje e rëndë, 13-vjeçari përdhunohet nga 11 minorenë të tjerë

Një lajm i tmerrshëm raportohet nga Italia. Një djalë i mitur vetëm 13 vjeç është përdhunuar nga një grup prej 11 minorenësh. Mediat italiane raportojnë se ngjarja e rëndë ka ndodhur në Napoletano në Kampania dhe policia pas hetimeve arriti në zbulimin e tmerrshëm.

Pas denoncimit të nënës dhe rrëfimeve të djalit u rindërtuan skenat e dhunshme. Kryebashkiaku i Giugliano, Antonio Poziello ka thënë se ngjarjet e zbardhura nga karabinierët në janë të tmerrshme. “Nuk ka fjalë për ti komentuar ato që kanë ndodhur. Vetëm ideja se këto gjëra janë bërë nga një ‘tufë’ fëmijësh të mitur, prej të cilëve 3 janë 14­ vjeçar të lë pa fjalë”, ka thënë ai.

LEXO DHE :  Pse klonimi nuk do të përdoret kurrë tek njerëzit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.