Ngatërroi Shqipërinë me Armeninë në Francë, komentatori: Nuk kam fjetur dy ditë

 

U konsiderua si skandal, ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në Francë.

Por, pasi u mendua se ai skandal, u rregullua, komentatori bëri skandalin tjetër, duke i kërkuar falje Armenisë në vend të Shqipërisë.

Frank Stanislas Andre Barzhin, komentator,  ka folur për atë që ndodhi dhe ka thënë se nuk ka fjetur dy ditë.

LEXO DHE :  Arrestimet për ndërtimet/ PD:  Prokuroria arrestoi cironkat, Dako i vetmi përgjegjës për masakrën urbane në Durrës

“Nuk kam fjetur dy ditë dhe ndehem tmerrësisht keq për atë që ndodhi. Ishte një gabim shumë i rëndë nga ana ime dhe jam gati të marr përsipër pasojat që ky gabim mund të sjellë,” theksoi 50-vjeçari./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.