Ngacmimi i të miturës nga polici, reagon Lleshaj

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka reaguar pas rastit të policit Berhan Bajrakurti nga Malësia e Madhe i cili ngacmonte një vajzë të mitur duke i dërguar asaj video intime.

Llëshaj shkruan se policët nuk janë të të Lleshajt, por të Shqipërisë. Lleshaj identifikohet pa dyshim me policët që sot arrestuan një pervers

“Policët nuk janë të Lleshajt, por të Shqipërisë. Lleshaj identifikohet pa dyshim me policët që sot arrestuan një pervers, me policët që sakrifikojnë natë e ditë duke shërbyer.

LEXO DHE :  Ministër i Drejtësisë në qeverinë Rama?  Ja si përgjigjet Ngjela!

Një pervers mund të shërbejë si flamur për politikanë perversë, por nuk mund të njollosë askënd përveç vetes së tij dhe atyre që i gëzohen ekzistencës së tij. Mbështetje për Policinë e Shtetit Shqiptar!”-shkruan Lleshaj./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.