Nga plazhi, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut tregon barkun e rrumbullakosur

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt. Ariana, e cila kohët e fundit po shijon pushimet verore, ka postuar një foto shumë të ëmbël nga plazhi e pishinat.

LEXO DHE :  Po përfliten emrat e fituesit të festivalit/ Ja si përgjigjet Alketa Vejsiu!

Sot ajo ka postuar një foto të ëmbël, ku tregon se është 5 muajshe shtatzënë dhe shkruan se ditët po ikin shumë shpejt.

Ariana dhe Ermali janë prindër të dy vajzave dhe një djali./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.