Nga moderatore e fotot me bikini, në politikë, kush është zëvendësministrja e re e Arsimit!

Lorena Haxhiu, zëvendësministrja e re e Arsimit, nuk është një emër i panjohur për ne.

Para se t’i hynte politikës, Haxhiu ka qenë moderatore e disa emisioneve në televizione të ndryshme. Nga ‘Agon’ te “Albanian Screen” e “Dita Ime” në “Vizion Plus”, kanë qenë dy nga emisionet e Lorena Haxhiut.

LEXO DHE :  Dështimi i vitit/ Ngeli 20 herë në provimin e patentës

Aktualisht, ish-moderatorja është drejtoreshë e Përgjithshme e Shërbimit Rinor.

Zëvendësministrja e re e Arsimit ka qenë dhe është në vëmendjen e mediave, të cilat publikojnë foto të saj me bikini, apo plazheve të ndryshme.

Zbuloni më shumë foto në fotogalerinë më poshtë!/K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.