Nga mielli deri te lagia me ujë, çfarë ndodhi sot në Parlament

Ashtu si çdo të enjte tjetër edhe ditën e sotme është zhvilluar seanca dëgjimore në Parlament. Dita e sotme është shoqëruar me tensione dhe me incidente të shumta mes deputetëve të PD-së dhe PS-së.  Gjatë seancës u kërkua largimi i kryeministrit, Edi Rama si pasojë e fjalorit të papranueshëm të dy javëve më parë.

LEXO DHE :  Basha sot në Lezhë: Do zhvillojmë bashkëbisedim me fermerët!

Gjatë përplasjes, deputetët e PD-së, Flamur Noka e Klevis Balliu kanë hedhur miell ndaj Ramës, Ruçit dhe ministrave të tjerë të PS-së. Ndërkohë Bushati  lag me ujë deputetët e PD-së.  Kryeministri Rama ka urdhëruar largimin nga Parlamenti të tre deputetëve të PD-së, Flamur Noka, Klevis Balliu dhe Salianji /K.Ç/dritare.net

041a766d-c75d-4b77-a4fb-45eb2a860dce

1d268b69-c1dd-4cb5-b3b5-7095f2ccdef81fe99cf7-5fac-405d-a2b9-86706e5218352eaebeb7-a65b-41d2-9b84-a81e5116c537003e1d3e-50b3-4821-bf30-3d5f3a63db233a32a5f5-8c53-4840-8b27-c22adc2851c44f8b0417-57e5-4ba6-a837-6086d869a9fe05f3f4aa-c9cb-4bfb-8e78-74cc5ecc52ea7e86391b-e126-4522-b427-5f74c9c997089af48ec5-608f-4a4e-afa0-d0141829b2ca11c09fdf-4458-44fa-aa10-57de2e1df12317f2ae4e-b944-4318-8078-b97fe600cfb825dea1bc-2280-4990-9cf5-9d804c5fc9dd041a766d-c75d-4b77-a4fb-45eb2a860dce43c44807-8b57-4d25-ad6f-57448867c2cb50c20c81-07b3-4283-bed2-887fc439ae6453a8ecb9-55c6-469f-b34f-a58512807b2b94efda86-b5cf-4f33-9f33-d6b16494e76497d99bc9-c85a-4344-b368-e789f5dab356229bef85-8372-4f7c-afd4-a2194084f66a265d9a8b-a57c-41a0-a8c3-71865113724d453b6125-3f0b-4ada-8e9b-a8abfd06f2c30544ccb9-7100-436e-82ef-32d0a902b7b2733bb46e-e7b0-4fdc-b0f1-c40160673832845f7843-1466-4b27-99af-156d95f80cdc941c0ec3-3fb6-48b4-9abb-133510e310961159f524-0032-4332-9d8c-db2b5a6e2e0e1860fcc9-07a0-49e6-a5bf-01685a3f77833105e9c1-ebbc-4bfe-b97a-3c9265d1a2283356c958-8ec7-4eec-8cb4-700696c3c4b34906b518-804e-495b-94a9-b096948c9be45462edf1-715e-4156-8dff-58d5a781efce05066203-7fa6-4ce0-956a-00b7e065eb4d39526988-6d39-49cb-84f0-d98ed817802662664999-e217-4fec-9fb3-e353ead00c49a1dc458b-be19-4075-8673-9bcbd9be3dfba021eaeb-c757-4af6-a9de-db98c00cf5aaadc28501-7f25-4a0a-9b4b-4f7cd417df29b6d5dfe7-8919-42ed-99e1-ca05ea254bcbb24af37c-9e0f-457e-8d8b-42f61419d3bcBasha mbaj fjalen ne nisje te seancesbeb4903d-db80-4abb-b448-47b292891325c89b0a14-be2e-4fec-afb2-df8cda2e77aecc20c645-4980-484f-9fa0-ba8de4f489a5cf6fb65e-a4c0-4099-9883-6a540c396e97d0c3ff97-e440-4067-9e96-6869f1b6abcad520d51f-4a0c-429e-b719-cb40a4fb44bdda76abf7-ba5e-4e9f-8808-e3952d05cc95Depuetet e LSI ne nisje te seancesDeputetet e PD duke hyre ne salleDeputetet e PD me pankarta ne duardfa60fd7-e9ab-451e-8d11-3ea4e0c8a412dfb7b866-5056-4209-bd5f-10d687333e25e54c2f3c-9ef8-4bf5-99f1-0a283fcaee53f75a8ce7-713c-4b2e-8335-4a9509af28ceff9531bc-062b-45f4-9cfb-0fc93918967eNoka i ve parrullen RamesRama me pankarte

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.