Nga kapelat shik, deri te lufta me erën. Dasma e princeshë Eugenie, në foto

Dasma e princeshës Eugenie, mbesës së mbretëreshës Elizabet dhe Jack Brooksbank u zhvillua, në Chapel të Shën Gjergjit, në kështjellën e Windsor. Dritare.net ka sjellë, dasmën mbretërore në foto. Mos e humbisni!/K.C/dritare.net

 

 

LEXO DHE :  Spaho: Maskarenjtë e policisë po vëzhgojnë me kamera godinën e PD

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.