Nga astma te kapsllëku, ja sëmundjet që kuron uthulla e mollës!

Molla konsiderohet të jetë fruti më i shëndetshëm nga të gjithë të tjerët. Por uthulla e saj është edhe më e mirë dhe e shëndetshme. Për disa njerëz, uthulla është shumë e mirë dhe konsumohet si pije.

Ato që ju nuk dini rreth uthullës së mollës, janë vetitë shëruese që ajo ka, të cilat dritare.net, i ka sjellë për ju.  Për më shumë, ndiqni fotogalerinë më poshtë, që dritare.net sjell për ju dhe nuk do të zhgënjeheni./Përshtati:Kadrije Çako/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Air Albania Stadium, Rama takon të zotët e shtëpisë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.