Netflix sjell dokumentarin për Beyonce

Gjigandi i prodhimit të filmave dhe dokumentarëve, Netflix, do të sjellë javën e ardhshme një dokumentar për yllin e muzikës, Beyonce.

Në një postim në Tëitter, gjiganti shkroi thjesht ‘”Homecoming” me shkronja greke.

Projekti do jetë në dispozicion më 17 prill.

LEXO DHE :  105-vjeçarja plotëson ëndrrën, diplomohet në universitet!

Netflix nuk ka deklaruar ende në mënyrë specifike se “Homecoming” ka të bëjë me Beyonce.

Por këngëtarja ka një koleksion mode të quajtur “Homecoming”, dhe gërmat janë të shkruara me shkronja greke, njësoj si në postimin e Netflix./ I.M-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.