Neslihan Atagul /Dua të kem fëmijë!

Neslihan Atagul e njohur në Shqipëri si Nihan e serialit “Dashuri e Pafund” është ajo që ka thënë se nuk  është kundër  idesë  për të pasur  një fëmijë. Në një intervistë ajo është shprehur: “ Patjetër që dua . Në fund të fundit ne jemi të martuar dhe fëmija është dicka e bukur. Por këto janë gjëra që nuk bëhen më plan. Kjo është dicka që unë nuk e kam imagjinuar dhe që nuk e di se si është ndjesia e të pasurit fëmijë. Kush është ai që nuk do fëmijë.”

LEXO DHE :  Foto/ 12 fustane vjeshte që duhet t'i blini patjetër!

Neslihan  është e martuar me aktorin Kadir Dogulu të cilët janë njohur në xhirimet e serialit “Mes dy dashurish”./M.S-Dritare.net



PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.