Nëse ushqeni foshnjën me gji, ja 8 frutat që duhet të hani!

Nëse ju ushqeni foshnjën me gji, nuk keni më pse të shfletoni revista për të gjetur ushqimin e shëndetshëm, për këtë fazë të veçantë. Ajo që ju duhet të bëni është të konsumoni këto 8 fruta që janë shumë të rëndësishme për dietën tuaj.

Ato sigurojnë antioksidantë, minerale esenciale dhe fibra për trupin. Nëse ushqeni me gji foshnjën tuaj, atëherë bëhet edhe më e domosdoshme për ju të konsumoni fruta të freskëta për t’ju siguruar ushqyes dhe energji. Pra, le të shohim në galerinë më poshtë 8 frutat më të mira për të ngrënë gjatë dhënies së gjirit!/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ja cilën ngjyrë vesh më shpesh në emision Bieta Sulo!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.