Nëse Elita Rudi do të marrë këtë vendim, do të bëjë një gabim të madh!

Moderatoja Elita Rudi është një nga vajzat e showbizit, e cila njihet për bukurinë e saj natyrale.

E mbushur, me fytyrë të rrumbullakët, buzë të mëdha dhe flokë të gjatë e të zinj.

Ndalemi pak te flokët e saj. Mesa duket moderatoja paska vendosur t’i presë, dhe pyet fansat e saj a janë dakord që ajo t’i bëjë të shkurtra.

LEXO DHE :  Përleshje mes të burgosurve në burgun e Rrogozhinës

“Flokët janë gjysma e bukurisë”, thonë të moshuarit, ndaj mendojmë se ajo do të bënte gabim nëse do t’i priste.

Të gjithë dëshirojnë të kenë flokët e saj, të gjatë e të shëndetshëm. Ndaj, Elitë, mirë do të ishte të mos e bëje këtë gabim, sepse do të pendohesh./E.B-ditare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.