Nëse doni trup perfekt si Meghan Markle, mësoni dietën e saj të thjeshtë

Ju mund të mendoni që pasi Meghan Markle u bë pjesë e mbretërisë, ajo hoqi dorë nga  gatimi. Por kjo nuk është e vërtetë, pasi Meghan përgatit jo rrallë herë ushqime për vete dhe Harryn, për të pasur një jetë të shëndetshme.

Miku i Meghan Markle, Daniel Martin, i cili shumë shpesh është pranë saj, për shkak se i bën makijazhin, na tregon më shumë për mënyrën e të ushqyerit të dukeshës.

LEXO DHE :  Rama zbulon projektin: Javën e ardhshme nis rruga e Thethit

Ai tregon se Meghan trajton veten me një dietë shumë të thjeshtë. Vakti i saj është një avotoast, çaj dhe çokollatë.

Nëse dhe ju dëshironi të jeni  në formë perfekte si dukesha e Susexx, çfarë prisni? Është kaq e thjeshtë me vetëm një vakt të shijshëm e të shëndetshëm./E.B-drirtare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.