Nëse doni të mobiloni tualetin, do t’ju duhen këto ide fantastike!

Tashmë arkitektet ofrojnë ide nga më fantastiket për arredimin e tualeteve, por jo të gjithë e kanë mundësinë të paguajnë një të tillë. Për më tepër që me pak kreativitet dhe shumë ide që Dritare.net sjell për ju, gjithçka do të jetë më e lehtë. Në galerinë më poshtë ne ju sjellim disa nga tualetet më mahnitëse që keni parë ndonjëherë, duke nisur nga stili klasik, modern, antik etj. Pajisjet për banjën të gjithë i blejmë, pse mos t’i zgjedhim me pak zgjuarsi, për të pasur një ambient të veçantë dhe elegant. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Ai nuk mund të vidhet kurrë/ Skifterët profesionistë rrëmbejnë tualetin 5 milion$ i larë prej floriri


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.