Neritan Ceka: OSBE pjesë e ndërtimit të aparatit kriminal të vjedhjes së votave

Ish-ministri i Brendshëm Neritan Ceka i ftuar në emisionin “360 Gradë”  ka lëshur deklrata te forta teksa u shpreh se OSBE është pjesë e ndërtimit të aparatit kriminal të vjedhjes së votave.

“ Del përfaqësuesi i OSBE-së dhe del e thotë mos pengoni zgjedhjet dhe  nuk pyet ” KQZ ka cuar ndonjë shkresë që do të vazhdojë” nuk ka cuar. Si mund të veprojë policia, kjo nuk është handikap, por është pjesëmarrje në krim.  OSBE është bashkëpunëtore e ndërtimit të të gjithë këtij aparati kriminal. E them 100 herë dhe nuk tremebem fare. Kam thënë duhet të iki OSBE-ja sepse është pjesë e ndërtimit të aparatit krimianl të vjedhjes së votave për interesat e tyre.”-tha Ceka./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Për herë të parë të tre në udhëtim/ Alfio dhe Fatma postojnë fotot nga pushimet!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.