Nëna lind në autobus, kompania i bën një dhuratë të çmueshme vogëlushes

Gjatë një udhëtimi me autobus nga Barcelona në Bruksel, një grua lindi duke sjellë në jetë një vajzë.

Shoferi në timon Guillaume Moity arriti që të ndalonte autobusin në stacionin më të afërt ndërsa u lajmëruan shërbimet e emergjencës.

Pasi lindi fëmijën në autobus gruaja u dërgua menjëherë në spital dhe fatmirësisht nëna dhe foshnja Zenep ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore.

LEXO DHE :   Presidenti  Meta, edhe me Bardhok Bibën, edhe me vrasësit e tij: Keqardhje për të tërë!

Sipas kompanisë kjo është hera e parë në historinë e FlixBus që një foshnje lind në autobus, ndaj dhe i kanë bërë një dhuratë vogëlushes: do udhëtojë falas në FlixBus deri në moshë 18 vjeçare./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.