Sulmi në Zelandë/ Vesa Luma ngushëllime për familjet e viktimave!

Këngëtarja e njohur shqiptare Vesa Luma së bashku me bashkëshortin e saj, këngëtarin Big Basta jetojnë në Zelandën e Re.

Atje ka zgjedhur të jetojë për një jetë më të mirë e më të bukur pranë të dashurve të saj, por vazhdimisht e viziton Shqipërinë edhe Kosovën.

Pas sulmit që ndodhi sot në Zelandën e Re, lajm ky që tronditi gjithë botën, nuk ka lënë pa bërë një reagim edhe Vesa, duke qenë se jeton në këtë vend.

LEXO DHE :  Video/ Shtyhet çelja e negociatave, Vasili: Urime të marrit të Surrelit

‘Lutje për të gjithë vendin tonë të bukur dhe ngushëllime për familjet që kanë humbur të dashurit e tyre sot’-shruan Vesa./A.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.