Grabitja në Rinas, arrestohen 4 persona

Janë arrestuar 4 persona që dyshohet se kanë lidhje me grabitjen në aeroportin e Rinasit. Mësohet se katër të arrestuarit janë nga Elbasani. Dy prej tyre janë arrestuar që mbrëmjen e djeshme, pasi dyshohet se kanë qenë ata të cilët kanë modifikuar furgonin që u përdor për vjedhjen e parave, në të cilin ishte mbishkrimi “Hetim Tatimor”.

LEXO DHE :  Foto/ Shkoi tek dentisti dhe u zgjua pas 3 muajsh, i mungonin gjymtyrët, një pjesë e fytyrës e kujtesa

Ende nuk ka ardhur ndonjë njoftim zyrtar nga policia, përsa u përket arrestimeve të sotme./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.