Aksident në aksin Milot-Rrëshen, plagosen 5 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së premtes në aksin Milot-Rrëshen ku për pasojë janë plagosur 5 persona, dy prej të cilëve ndodhen në gjendje të rëndë.
Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, duke lënë të plagosur 5 persona. Të plagosurit janë transportuar me urgjencë drejt spitalit të Traumës. Sipas të dhënave të para, shkak për aksidentit mendohet të jetë bërë një parakalim i gabuar./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rapsodia vjen në Tiranë, dhe ka surpriza

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.