Sulmet në KZAZ e Shkodrës/ Gjykata e Apelit lë të lirë 5 të akuzuarit

Gjykata e Apelit të Shkodrës ka lënë të lirë, 5 të akuzuarit për djegien e kutive në KZAZ numër 3 në Shkodër. Apeli ka lënë në “detyrim paraqitjeje”për Adi Garucin, Orlando Thepin, Gentian Bytyçin dhe Alfred Nikollin.

LEXO DHE :  Video/ Plas në stadium. Ja çfarë iu bëjnë tifozëve të radhëve të para!

Ndërsa, Cesk Toma është lënë pa masë sigurie dhe ndalimi është konsideruar i paligjshëm./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.