Sulmet në KZAZ e Shkodrës/ Gjykata e Apelit lë të lirë 5 të akuzuarit

Gjykata e Apelit të Shkodrës ka lënë të lirë, 5 të akuzuarit për djegien e kutive në KZAZ numër 3 në Shkodër. Apeli ka lënë në “detyrim paraqitjeje”për Adi Garucin, Orlando Thepin, Gentian Bytyçin dhe Alfred Nikollin.

LEXO DHE :  Opozita letër Kolegjit Zgjedhor: Pezulloni dhënien e mandatave për Këshillat Bashkiakë 

Ndërsa, Cesk Toma është lënë pa masë sigurie dhe ndalimi është konsideruar i paligjshëm./K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.