Vritet në Holandë, presidenti i vetëshpallur Çamërisë

Presidenti i vetëshpallur i Çamërisë, Festim Lato dyshohet se është vrarë sot në Holandë. Lajmi është përhapur në rrjetet sociale të miqve të tij, por ende nuk ka asnjë burim zyrtar. Festim Lato është përfolur shpesh herë për shkak edhe të listës së personazheve të njohur publike në Shqipëri se ishin të paguar nga shteti grek. Kjo listë dyshohet se ishte nxjerrë pikërisht nga Lato. Ai ka lindur në 1 janar të 1973 në Vlorë, ndërsa nga policia shqiptare nuk ka asnjë informacion zyrtare për vrasjen e tij./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Sipas shenjës së horoskopit, ja si t’i mbani flokët këtë sezon

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.