Në ditën e Bajramit, Ledri Vula surprizon fansat me këngë të re

Këngëtari Ledri Vula, ka surprizuar fansat e tij, në ditën e Bajramit. Ai sapo ka publikuar këngën e tij më të re, për të cilën as nuk kishte lajmëruar fare.

Kënga titullohet “Rio”, dhe është ritmike. Ky projekt i Ledrit pritet të bëhet hit dhe të dëgjohet gjatë gjithë verës në ambiente argëtuese.

LEXO DHE :  Largimi i Arta Markut/ Jep dorëheqjen shefja e kabinetit në Prokurorinë e Përgjithshme

“ Me fat Bajramin me Rio”, ka shkruar Ledri në Instagram, ku dhe ka njoftuar për këngën e re/E.B-dritare.net

 

 

View this post on Instagram

 

Me fat Bajramin me #RIO (Link in bio)

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.