Video/ Tragjedi në Amerikë, kamioni përplas për vdekje shqiptarin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Amerikë, ku për pasojë ka mbetur i vrarë një djalë shqiptar. Ngjarja ka ndodhur në  rrugët e Floridas, ku i riu nga Devolli, teksa tentonte të ndihmonte  një të aksidentuar me motor, e ka shtypur një kamion.

Shoferi i kamionit, pasi ka aksidentuar Dhimitri Andonin, ka marrë makinën e tij dhe është larguar menjëherë nga vendngjarja, por është kapur tashmë nga policia.

LEXO DHE :  Negociatat/ Rama nga Brukseli: Është lojë e madhe kjo që po luhet! Rrezikon dhe Serbia me Malin e Zi

Image result for dhimitri andoni

Drejtuesi i kamionit, i cili i mori jetën të riut shqiptar,  ishte një përdorues droge, dhe sipas raportimeve ai kishte paguar 100 mijë euro për të fituar lirinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.