Në 22 vjetorin e Bella Hadid, shihni 22 fotot më të bukura të saj, në tapetin e kuq!

Bella Hadid është një nga modelet më të mira në botë, pavarësisht moshës së saj të re. Sot, ajo feston 22 vjetorin dhe dritare.net ju sjell 22 fotot më të bukura të saj në tapetin e kuq. Shikoni ato në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Dokumenti/ Bashkitë e djathta letër KQZ dhe OSBE: Të lirohen KZAZ ose do të asgjësohen


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.