Ndryshon koha, sot bien temperaturat

Vendi sot do të mbizotërohet nga kthjellime deri në mesditë, ku më të pranishme do të jenë në zonat bregdetare. Gjatë pasdites do të ketë vranësira, ndërsa në zonat veriore do të ketë edhe reshje shiu. Temperaturat e ajrit do të kenë një ulje të lehtë prej 2 gradësh, duke u luhatur nga 15 gradë deri në 36 gradë. Sipas MetoAlb, temperaturat në ditët në vijim do të vijnë duke rënë./ L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Parashikimi i motit për sot!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.