Ndodh në Shqipëri/ Furgoni i mallrave përdoret si ambulancë

Duket se çudirat në vendin tonë nuk kanë fund.

Një çudi interesante ka ndodhur edhe në ndeshjen e Kategorisë së Dytë, mes Naftëtarit dhe Maliqit të përfunduar me rezultatin 0-3.

Në mungesë të një ambulance në fushë, klubi nga Kërçova ka përdorur një furgon mallrash.

LEXO DHE :  Ermal Mamaqi largohet nga Klan, ja kush do ta zëvendësojë!

Siç mund të shihet edhe në foto, furgoni ka ngjyrën e verdhë, dhe nga targa ngjan si furgon anglez. / I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.