Ndeshja Shqipëri-Joradani, godet Ilda Bejleri me foton super seksi

Shqipëria po luan sot ndeshjen miqësore me Jordaninë në stadiumin “Elbasan Area”. Më shumë se ndeshja vëmendjen e sportdashësve e ka tërhequr gazetarja sportive Ilda Bejleri.

 

Gazetarja ndodhet në stadium për të përcjellë të gjitha emocionet dhe komente e lojtarëve, e jo vetëm.

LEXO DHE :  Kriza politike/ Zv.ambasadorja e SHBA takim me Lulzim Bashën

Ajo ka shpërndarë një foto në rrjetet sociale ku duket me të vërtetë seksi. V.D/Dritare.net/

 

ildaaaa

ilda-bejleri1Untitled-5-5310615565full-ilda-bejleriauto_ss1512117868downloadilda-2

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.