Ndeshja Shqipëri-Andorra, publikohen formacionet zyrtare

Trajneri i kombëtares, Kristan Panuçi ka shpallur listën e futbollistëve që do të grumbullojë për 2 ndeshjet kualifikuese për Euro 2020, përkatësisht ndaj Turqisë në 22 mars në Shkodër dhe Andorrës në 25 mars në transfertë. Grumbullimi i kombëtares do të nis ditën e diel/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Atentati në Vlorë/ Objektiv i plagosuri, i cili dyshohet për pjesëmarrje në vrasjen e avokatit grek

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.