Foto/ Ndeshja Kamza-Laçi shoqërohet me dhunë, sulmohet arbitri

Ditën e sotme janë përballur në një ndeshje futbolli Kamza-Laçi, për javën e 24 të Superligës. Teksa Kamza po fitonte 1-0 ndaj Laçit, portieri Avdyli bëri një faull në zonë dhe pas 11-metërshit, Laçi arriti të barazojë.

Barazimi nuk u prit aspak mirë nga tifozët e Kamzës, të cilët sapo përfundoi ndeshja, sulmuan arbitrin kryesor, duke e goditur, pavarësisht ndërhyrjes së forcave të sigurisë.

LEXO DHE :  Favore seksuale për notën/ Arrestohet profesori në Elbasan

Pas këtij takimi që doli barazim, Kamza humbi mundësinë për t’u larguar nga fundi i tabelës dhe për t’u afruar me Luftëtarin, skuadër që duhet të parakalojë për t’i shpëtuar rënies./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.