Ndërron jetë punonjësi i dytë i Bashkisë Mat

 

 

 

Ka ndërruar jetë një tjetër punonjës i bashkisë së Matit që mbeti i plagosur në ngjarjen në fshatin Shëlli.

 

Erzen Alija ka ndërruar jetë në spital. Ndërsa menjherë humbi jetën Mentor Hoxha, dhe mbetën të plagosur Astrit Hani dhe H.Buçi.

Burime për Dritare. net mësojnë se debati ka lindur për një rrugë që po hapej në fshat. Në momentin që punonjësit e policisë kanë shkuar për të hapur rrugën kanë hasur në rezistencën e disa banorëve ndër të cilët edhe Kujtim Koxhaj, 54 vjeç, i cili është vënë në pranga nga policia si autori i dyshuar i ngjarjes. V.D/Dritare.net

LEXO DHE :  Lajmi që po shokon shqiptarët për tërmetin shkatërrues, Rama: Qetësohuni, nuk është e vërtetë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.