Ndarje nga David Beckham? Ja çfarë thotë Victoria!

Çifti i njohur Victoria dhe David Beckham janë përfolur shumë, përgjatë vitit të shkuar. Të dy u bënë subjekt i shumë tregimeve, ku presupozohej që martesa e tyre shumëvjeçare po përfundonte.

Së fundmi, Victoria në një intevistë për prestigjiozen The Guardian ka folur rreth kësaj teme.

victoria-and-david-beckham

Victoria është shprehur se ndonjëherë ndihet e furstruar kur dëgjon thashtetheme të tilla.

LEXO DHE :  Zjarr i tmerrshëm në Amazon, ambientalistët fajësojnë njerëzit

Ka raste kur është mjaft furstruese, por unë ia lë punën ekipit tim të PR, nuk jam përfshirë në këto gjëra”, u shpreh ajo.

Pra, stilisja e njohur i konsideon të gjitha thasheshteme, duke nënkuptuar se marrëdhënia e saj me David është njësoj si në fillim./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.